Sikeresen regisztrált csapatok1. feladat2. feladat3. feladat4. feladat5. feladat
10.D üzletasszonyai2076700
10D251111000
12 kiscsillag361121300
4 for Future301121200
4 for Strasbourg00000
4 For Szechenyi33110900
4 Stars Union401121400
4 Victor(y)321071100
4forfood00000
A Csapat190000
A Plebs371121000
A szupercsapat301111100
A zászló csillagai261111100
Adysokk00000
AKG Nagykövet371101200
All 412277700
Állampolgárok351121200
Álmodozók181101000
ALOHA331121500
ARANYESŐ28110800
Arisztokraták00000
Áron and the Barbies311111500
Árpád vére21121300
Avasi champions 12129111800
Avasi10/1311111200
Az almalé konfliktus160000
Az EU integrációi311111200
Backstreet Girls2601200
Bakkfitty211101100
Barbie és a három testőr00000
BÉCSI ABC001500
Bell361121300
Bethlen12/C311121100
Beugrók38109800
Bicskeringő351091500
Bierlak371121300
Bimbikék00000
Bimbikék00000
Bimbikék3291101100
Bitangjók00000
Björns261081200
BKV23111600
Black and White00000
Bogár Betyárok381111000
Brexit361121400
Brexit boys321091400
BROkerek32112900
Budenzbrigád 291071200
BUKOSZAMO301111300
BX351121500
Comenius36111700
Csajszellák321121200
Csányosok321121400
Csapatnév00000
Cseurópa291121200
Csillagőrzők00000
Csillámpóni Kft.351111200
Csiszárváros341121500
Dani angyalai381121400
DaNiDóTa00000
Deák for Europe331121200
dEUsok271111100
Diktatórikus köztársaság31109800
Dinnyék301061000
Dream team 00000
Egriek310000
Egy lehetőség341041300
EKG23112800
Eötvösösök00000
Észbontók251111000
EU-csillagai371121100
EUfória30112900
EUfória371111300
EUhARCOSOK311121100
EUkarióták3601000
Eurázsia261111100
Eurázsia260000
EURO 4s341101200
EuroBaross281091200
Eurogirls301111100
Eurohunok261061000
Európa 2018'00000
Európa gyöngyei31107500
Európa szárnyai27108700
EuroPalánták301121200
europÁsok241111100
Europé25111900
Europé27111900
EuropeanUnicorns341101000
Eurosokk2984700
EURRIORS0110000
EUzin00000
Evribodri331121200
Ex lex351071400
Explorers311111100
EzBerze401071000
EzBerze00000
Fantasztikus Négyes371121400
fantasztikus4s381121400
Fecó és a turulok221081000
FIUK A TÉRRŐL371121300
Forradalom371121100
Földrajzolók281111200
fUNI Girls361111400
Future hopes281111000
GAINED EUROPE361121400
Gazdag befolyásos alakok00000
Gazd-Ászok2245700
Girls00000
Girnyó, Dagi meg a Többiek281111100
Globe Trekker321111000
Goblinok00000
Goldenrod391111200
gyök1600000
Házi jellegű szeletelt kenyér151091000
hEUréka351091500
hEUrépa371111100
HiszTöri01111200
Humuhumunukunukuapua'a391121300
HUNGARIKUM30951100
Iphone4s26104900
Iszmosz mormoták371121200
Jócsapat 00000
Juniorok311121300
KandóEuroHistory371111400
Keszkösze351121100
Kicsapongó Érsekség391111500
KilencEdik301111100
Király Kopók321111100
Kocsisnégyes00000
kossuthutcafarkasai00000
KözgazdÁSZOK371111000
Közigesek311121100
KZ Team341121000
Lara00000
LázAdók 2.020110900
LDNG341111000
Leőwey for Europe381081400
Leőweynternet331111500
Ligma36112900
Lilaréka361121500
Limonádé21111700
LITTLE BLACK RIDING HOOD361121100
Los Cobras Amigos321121300
löMAG401121500
Magosan a legjobb!351121400
Mentor280000
MIBOKK321091100
Nagykövetek371121200
Nagykövetiskola00000
Nagyok00000
Négyes00000
Nimi & the boyz3701500
Off00000
OOF351111500
Öko-Mókusok2601000
Parlamentum00000
Phgang00000
Porpáczy00000
Powergirls371091500
Pragmatikus Szomnológus251041100
Qtatók351101100
Queens & Königinnen291121100
Raab291111100
RÁBA401121400
Remeterákok321111400
REND-ŐRÖK 2.0261121200
Renikő351121000
RIIT27112900
Schwarzkopf331121000
Silverspoon311111000
Soproni ászok36112000
Spártaiak00000
Students 4 Közgáz27100800
Szamovár25112700
Szechenyi EU nagykövetei19111600
Szechenyieurope351111400
Szeged291121500
Szilágyi1351121300
SZILVESZTER381121300
Szimbionták291121400
SZISZSZI LEGENDÁK311121500
Szivárvány261081200
T. Gold3601300
Team 4 Win301101100
Természeti katasztrófák371121400
tEUtonok371121500
TFG00000
These 4 are too much for Europe371121500
Tickety-boo 271121200
Timcsók 221111300
TinódiSOK(K)371091300
Tolmácsok00000
Tolnai Bajnokok00000
TOREGICA331121300
Törizmus28101700
Trefort's Best 4270800
Tüke24104700
Twinkling stars35112900
Úgyiskiesünk341081500
Unikornisok341101300
UNITED381101400
Ürüfülkürt37110700
ÜsTökösök371121200
Vagányok29110900
VERSUS311101300
Vesztes csapat301101500
VEVIV341101100
Via Luminatione361121200
Visszajárók261121200
wEUyouth321121300
WINNER'S CLUB36110900
Youtuberek201111000
zEUsz401111300
ZsArmy310000
Zsernyákok00000
Zsüszká361121500