Sikeresen regisztrált csapatok1. feladat2. feladat3. feladat4. feladat5. feladat
10.D üzletasszonyai20768058
10D25111115051
12 kiscsillag361121410551
4 for Future30112137551
4 for Strasbourg00000
4 For Szechenyi3311010800
4 Stars Union401121512062
4 Victor(y)32107128054
4forfood00000
A Csapat190000
A Plebs37112116547
A szupercsapat30111128558
A zászló csillagai261111210550
Adysokk00000
AKG Nagykövet371101311558
All 412277800
Állampolgárok35112139558
Álmodozók18110116549
ALOHA33112157543
ARANYESŐ281109041
Arisztokraták00000
Áron and the Barbies31111159055
Árpád vére391121411554
Avasi champions 121291119042
Avasi10/1311111300
Az almalé konfliktus160000
Az EU integrációi31111139556
Backstreet Girls2601300
Bakkfitty21110126551
Barbie és a három testőr00000
BÉCSI ABC001500
Bell361121410059
Bethlen12/C31112126061
Beugrók38109910561
Bicskeringő35109155057
Bierlak37112149050
Bimbikék00000
Bimbikék00000
Bimbikék3291101200
Bitangjók00000
Björns26108139061
BKV2311175555
Black and White00000
Bogár Betyárok38111119562
Brexit361121511563
Brexit boys32109159556
BROkerek32112106063
Budenzbrigád 29107131150
BUKOSZAMO30111148055
BX351121511545
Comenius36111800
Csajszellák321121312063
Csányosok32112159061
Csapatnév00000
Cseurópa2911213700
Csillagőrzők00000
Csillámpóni Kft.35111137066
Csiszárváros341121510562
Dani angyalai381121510059
DaNiDóTa00000
Deák for Europe33112138055
dEUsok27111128053
Diktatórikus köztársaság311099061
Dinnyék301061000
Dream team 00000
Egriek310000
Egy lehetőség34104148048
EKG23112900
Eötvösösök00000
Észbontók25111116056
EU-csillagai37112121150
EUfória301121011063
EUfória37111149562
EUhARCOSOK311121210559
EUkarióták3601100
Eurázsia261111210061
Eurázsia260000
EURO 4s341101300
EuroBaross28109138557
Eurogirls301111200
Eurohunok261061111549
Európa 2018'00000
Európa gyöngyei3110768549
Európa szárnyai2710886547
EuroPalánták301121310060
europÁsok2411112061
Europé25111105052
EuropeanUnicorns341101110058
Eurosokk2984800
EURRIORS0110000
EUzin00000
Evribodri33112138057
Ex lex351071511560
Explorers31111129562
EzBerze40107118553
EzBerze00000
Fantasztikus Négyes37112157559
fantasztikus4s381121510559
Fecó és a turulok221081111054
FIUK A TÉRRŐL371121411555
Forradalom371121212057
Földrajzolók281111311043
fUNI Girls36111157057
Future hopes2811111053
GAINED EUROPE36112157557
Gazdag befolyásos alakok00000
Gazd-Ászok2245800
Girls00000
Girnyó, Dagi meg a Többiek28111127555
Globe Trekker32111117062
Goblinok00000
Goldenrod3911113850
gyök1600000
Házi jellegű szeletelt kenyér1510911052
hEUréka35109159558
hEUrépa371111211557
HiszTöri01111300
Humuhumunukunukuapua'a39112147558
HUNGARIKUM309512054
Iphone4s2610410055
Iszmosz mormoták37112138559
Jócsapat 00000
Juniorok311121411560
KandóEuroHistory37111159056
Keszkösze351121200
Kicsapongó Érsekség391111512060
KilencEdik3011112800
Király Kopók32111124053
Kocsisnégyes0001050
kossuthutcafarkasai00000
KözgazdÁSZOK37111118054
Közigesek31112128553
KZ Team341121111058
Lara00000
LázAdók 2.02011010061
LDNG341111111563
Leőwey for Europe38108151100
Leőweynternet3311115056
Ligma361121010055
Lilaréka361121510059
Limonádé211118055
LITTLE BLACK RIDING HOOD361121200
Los Cobras Amigos321121412058
löMAG401121511061
Magosan a legjobb!3511215062
Mentor280000
MIBOKK321091210554
Nagykövetek371121310556
Nagykövetiskola00000
Nagyok00000
Négyes00000
Nimi & the boyz3701500
Off00000
OOF35111157049
Öko-Mókusok2601100
Parlamentum00000
Phgang00000
Porpáczy00000
Powergirls37109156056
Pragmatikus Szomnológus251041210056
Qtatók35110128058
Queens & Königinnen291121211051
Raab291111211562
RÁBA401121511554
Remeterákok321111511557
REND-ŐRÖK 2.026112137057
Renikő351121111558
RIIT271121000
Schwarzkopf331121111057
Silverspoon31111111200
Soproni ászok36112611562
Spártaiak00000
Students 4 Közgáz2710098054
Szamovár25112800
Szechenyi EU nagykövetei191117045
Szechenyieurope35111156560
Szeged29112158561
Szilágyi135112148558
SZILVESZTER38112147059
Szimbionták291121511563
SZISZSZI LEGENDÁK31112158061
Szivárvány26108136052
T. Gold3601400
Team 4 Win30110129058
Természeti katasztrófák371121510559
tEUtonok37112158057
TFG00000
These 4 are too much for Europe371121511061
Tickety-boo 271121310059
Timcsók 221111411555
TinódiSOK(K)37109149055
Tiszaújvárosi Europé2711294057
Tolmácsok00000
Tolnai Bajnokok35112154553
TOREGICA33112148053
Törizmus28101800
Trefort's Best 42709054
Tüke241048054
Twinkling stars351121010057
Úgyiskiesünk34108159057
Unikornisok341101400
UNITED381101500
Ürüfülkürt3711085560
ÜsTökösök37112139557
Vagányok29110109550
VERSUS31110149049
Vesztes csapat30110157555
VEVIV34110126555
Via Luminatione361121311561
Visszajárók2611213053
wEUyouth321121411061
WINNER'S CLUB3611010057
Youtuberek20111111150
zEUsz401111410056
ZsArmy310000
Zsernyákok00000
Zsüszká36112159059