Katona József Könyvtár,
a Europe Direct Információs Hálózat,
és a Szegedi Egyetem Germán Filológiai Intézete
"Európa Ifjú Költője" címmel
német-magyar és
angol-magyar
versfordító pályázatot hirdet

Beküldött pályázatok - Európa Ifjú Költője 2019

NévIskola1. vers2. vers3. vers4. vers5. vers6. vers
Ács KincsőBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs100000
Andrási SzabolcsKecskeméti Szakképzési Centrum Kada Elek Közgazdasági Szakgimnáziuma100000
Árvai EszterKecskeméti Bolyai János Gimnázium 000001
Árvai EszterKecskeméti Bolyai János Gimnázium 000000
Asztalos Flóra DiánaBSZC Arany János Gimnázium 100000
Balázsi BoglárkaKaposvári Táncsics Mihály Gimnázium000000
Baranyi ZoéKecskeméti Bolyai János Gimnázium000111
Beck SaroltaKaposvári Egyetem Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium100000
Bihari SándorDiószegi Sámuel Baptista Szakgimnázium és Szakképző Iskola000000
Birinyi BalázsBSZC Arany János Gimnáziuma, Egészségügyi és Közgazdasági Szakgimnáziuma100000
Bodó BrigittaGyőri Szakképzési Centrum Krúdy Gyula gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája000100
Bodócs SzelinaKSZC Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája100111
Bodócs SzelinaKSZC Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája000000
Borbély ZoltánBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs100000
Boros Emma NoémiDOKI Zrínyi Iskola000001
Boros KornélKatony József Könyvtár110000
Bóta DóraKecskeméti Bolyai János Gimnázium000100
Bőszén FanniKecskeméti Bolyai János Gimnázium000001
Budai KittiKaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium000000
Buzgán IlonaKossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola Tiszafüred100000
Buzsik BoglárkaBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs100000
Consuegra-Sotolongo Gábor LuisAjkai Bródy Imre Gimnázium és AMI101000
Czagány RékaKarolina Gimnázium000111
Czene ÁdámVeszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma100000
Czinege KataKecskeméti Református Gimnázium000001
Czmerk Dániel RichárdCsokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium000000
Czmerk Dániel RichárdKaposvári Egyetem Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium100000
Csata EmmaTömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola101000
Csendes MajaGyőri SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája000100
Cseresnyés KíraKecskeméti Bolyai János Gimnázium000000
Cseresnyés KíraKecskeméti Bolyai János Gimnázium000000
Cserna RolandPetőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium000100
Csernák DorinaKecskeméti Bolyai János Gimnázium000001
Csernyi HannaGyőri Szakképzési Centrum Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája100000
Csikós RichárdSalgótarjáni Szakképzési Centrum Borbély Lajos Szakgimnáziuma Szakközépiskolája és Kollégiuma001000
Dananay János CsabaEgri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium111000
Daróczi TamaraKecskeméti Bolyai János Gimnázium000100
Dávid Kira JázminEvangélikus Kossuth Lajos Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola000010
Dávid RékaBolyai János Gmnázium000100
Dobó Péter ÁkosKarolina Általános Iskola és Gimnázium000101
Dobó PetraKarolina Általános Iskola és Gimnázium100101
Dombi Evelin GrétaDunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma000100
Durbák Gábor DánielMiskolci Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium000110
Egyed VirágKecskeméti Bolyai János Gimnázium000111
Erdős JázminKecskeméti Bolyai János Gimnázium000100
Faddi StellaSzegedi Tudományegyetem101000
Faddi StellaSzegedi Tudományegyetem000000
Fajka EmmaKarolina Gimnázium111111
Fehér LucaMedgyessy Ferenc gimnázium001000
Fekete Celesztina Dunaújvárosi Rosti Pál Gimnázium 100000
Fekete LoraKecskeméti Bolyai János Gimnázium000001
Felhalmi Csenge Virág06205207834000101
Fodor FanniNyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium100000
Frei NathalieKecskeméti Bolyai János Gimnázium000100
Furák EmeseMikes Kelemen Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskola és Óvoda 000000
Gajdácsi ZoltánKecskeméti Bolyai János Gimnázium000100
Gál ErzsébetKecskeméti Református Gimnázium000000
Gál László GergőME Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakgimnázium101000
Garai MátéKaposvári Csokanai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium000000
Gáspár Veronika Kecskeméti Bolyai János Gimnázium 000011
Gáthi Csenge MónikaFehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium000100
Géczy FábiánTemesvári Pelbárt Ferences Gimnázium000001
Gombos Éva EszterNyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium101001
Gömöri CsengeKarolina Gimnázium100111
Gulyás IgorKecskeméti Bolyai János Gimnázium000000
Hadászi DóraNyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium000100
Halász HajnalkaBethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium100000
Halász IvettBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs110000
Hammer VencelTemesvári Pelbárt Ferences Gimnázium000100
Hartman MátéDiószegi Sámuel Baptista Szakgimnázium és Szakképző Iskola100000
Hartman Máté Diószegi Sámuel Baptista Szakgimnázium és Szakközépiskola000000
Herold ImolaGyőri Szakképzési Centrum Krúdy Gyula Gimnáziuma Két Tanítási Nyelvű Középiskolája Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája000100
Horváth ÁkosDeák Ferenc Gimnázium Közgazdasági és Informatikai Szakgimnázium101000
Horváth BoglárKecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola101000
Hranek TamásSalgótarjáni Szakképzési Centrum Borbély Lajos Szakgimnáziuma Szakközépiskolája és Kollégiuma001000
Humicskó GabriellaNyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium001000
Imre InezDOKI Zrínyi Iskola100000
Imre Laura Győri SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája000100
Irlanda BenedekHerman Ottó Gimnázium Miskolc000000
Jámbor ZsófiaGödöllői Török Ignác Gimnázium000101
Kádas LeventeKossuth Lajos Evangélikus Óvoda Ált. Isk. Gim. Szak Gim. és Szakképző Iskola Miskol000100
Kálnási ZoltánKecskeméti Bolyai János Gimnázium100000
Kanyok SzabolcsBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs110000
Kardos DávidKecskeméti Kodály Zoltán Ének-Zenei Iskola111111
Kecskés Jázmin AnitaKecskeméti Bolyai János Gimnázium000010
Képes PetraBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs100000
Kerezsi EszterSzent László Katolikus Gimnázium,Szakgimnázium,Álltalános Iskola, Kollégium és Óvoda100000
Kerezsi EszterSzent László Katolikus Gimnázium,Szakgimnázium,Álltalános Iskola, Kollégium és Óvoda000000
Keszeli BorókaKarolina Gimnázium000101
Kesztyűs KíraKecskeméti Bolyai János Gimnázium000010
Kis VivienKecskeméti Bolyai János Gimnázium000001
Kiss AnnaSalgótarjáni Szakképzési Centrum Borbély Lajos Szakgimnáziuma Szakközépiskolája és Kollégiuma001000
Kiss AnnaKecskeméti Bolyai János Gimnázium000111
Kiss JázminKecskeméti Bolyai János Gimnázium000111
Kiss-Leizer LucaPáli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda000101
Kocsis DorkaKecskeméti Bolyai János Gimnázium000100
Kocsis IstvánII. Rákóczi Ferenc Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium100000
Kompis LillaGyőri SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája000101
Kónya Zelda SZTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 000000
Kovács AndrásDiószegi Sámuel Baptista Szakgimnázium és Szakképző Iskola000000
Kovács BoglárkaDeák Ferenc Szakképző Iskola és Művészeti Szakgimnázium000000
Kovács LídiaKarolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium000101
Kraft Letícia Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium 000000
Krista Éva Kecskeméti Bolyai János Gimnázium 000000
Krista Éva Kecskeméti Bolyai János Gimnázium000100
Kriston Máté IstvánSalgótarjáni SZC Borbély Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma110000
Kubik RubyKecskeméti Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola, Szakközépiskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola000000
Kulmán BalázsKecskeméti Bolyai János Gimnázium000100
Kurucz VandaDunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma000100
Ladányi Anna Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium Miskolc100000
Lakatos ViktóriaNyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium110000
Laki LiliKocsis Pál Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Szakgimnázium és Szakközépiskola110000
Lantos BarnabásBethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium101100
Lázár DomonkosKarolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium000101
Lipcsák Franka EszterSzent László Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda111000
Lőrincz Laura ZsuzsannaKaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium100000
Lukács Adél Gödöllői Török Ignác Gimnázium001000
Lukács AndreaBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs101000
Madár NikolettMikes Kelemen Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskola és Óvoda001000
Madár NikolettMikes Kelemen Katolikus Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda000000
Magyar JúliaPTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája111000
Márai AnnaBácsalmási Hunyadi János Gimnázium001000
Máté Zita MártaDOKI Zrínyi Iskola000100
Medgyesi Csanád Karolina iskola Szeged 000000
Medgyesi Csanád Karolina iskola Szeged 000000
Medveczky Zsófia GabriellaCsokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium000000
Medvéssy ÁkosKeszthelyi Vajda János Gimnázium100000
Mészáros Ferenc BalázsKarolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium100000
Mészáros Ferenc MárkBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs100000
Mező Dávid MarcellBSZC Arany János Gimnáziuma000000
Molnár NoémiDiószegi Sámuel Baptista Szakgimnázium és Szakképző Iskola000000
Mongyi AndrásKecskeméti Bolyai János Gimnázium000010
Móricz MelindaBaksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola000111
Motkó BenceBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs100000
Nagy Fruzsina DzseniferKorányi Frigyes Görögkatolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium000100
Nagy JúliaBácsalmási Hunyadi János Gimnázium 100000
Németh ViktóriaBajai SZC Kalocsai Dózsa György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája es Kollégiuma100000
Oláh ZsófiaSSZC Táncsics Mihály Szakgimnáziuma101000
Ordódy HenriettaKarolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium111111
Orosz Szilvia NapsugárVSZC Madách Imre Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma100000
Osvay-Szabó BalázsBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs100000
Pápai Laura Győri SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája110101
Pécsi VirágKecskeméti Bolyai János Gimnázium000000
Péter ÁronKarolina Gimnázium000100
Pettner HannaBolyai János Gimnázium 000000
Pettner HannaKecskeméti Bolyai János Gimnázium 000010
Poczkodi ZalánBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs100000
Polyák HannaKarolina Gimnmázium000101
Poncsák RékaBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs100000
Popovics HajnalkaBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs100000
Pölcz KrisztinaLorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár100000
Prémus KarinaGyőri SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája101100
Rácz LujzaRitsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy100000
Rátkai RoxánaGyőri Szakképzési Centrum Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája000000
Rátkai RoxánaGyőri Szakképzési Centrum Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája000101
Sajtos FlóraDOKI Zrínyi Iskola010000
Sajtos LiliánaDobó Katalin Gimnázium Esztergom001000
Sallai ViktóriaBolyai Janos Gimnázium000100
Sandor AnettPali Szent Vince Katolikus Gimnazium,Altalanos Iskola és Óvoda101000
Sárossy ZsomborMagyar-Angol Tannyelvű Gimnázium Balatonalmádi000101
Schmél Boglárka LucaSzegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium111000
Schütz OlivérBácsalmási Hunyadi János Gimnázium000101
Sedlák FanniFráter György Katolikus Gimnázium000000
Simon Bence BalázsAjkai Bródy Imre Gimnázium és AMI100000
Simon MárkÉrdi SZC Kossuth Zsuzsanna SZKI és Kollégium000000
Sipos DóraGödöllői Török Ignác Gimnázium100000
Skultéti BalázsKecskeméti Bolyai János Gimnázium000100
Sólyom LászlóDiószegi Sámuel Baptista Szakgimnázium és Szakképző Iskola000000
Somogyvári TamásKaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium100000
Soós DaniellaGySzSzC Krúdy Gyula000100
Soós OttóSzeged, Karolina Gimnázium100000
Suga LeventeBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs100000
Szabados BenceBródy Imre Gimnázium100000
Szabó Alexandra Kecskeméti Szakképzési Centrum Kada Elek Közgazdasági Szakgimnázium000111
Szabó AlexandraKecskeméti Szakképzési Centrum Kada Elek Közgazdasági Szakgimnázium000000
Szabó Gábor DánielBÉKÉSCSABAI SZC VÁSÁRHELYI PÁL SZAKGIMNÁZIUMA100000
Szabó Julianna IldikóPáli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Kapuvár100000
Szabó LucaPadányi Bíró Márton Római Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola 000000
Szabó LucaBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs100000
Szájli TímeaAjkai Bródy Imre Gimnázium és AMI100000
Szakos AnnaNyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium100000
Szalánczi ÁbelBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs100000
Szarvas FanniKecskeméti Református Gimnázium000101
Székely Sára MáriaKarolina Szeged001000
Szendrei BoglárkaTóth Árpád Gimnázium101000
Szíj Fruzsina Győri Szakképzési Centrum Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája000000
Szilágyi SzonjaV. István Katolikus Szakgimnázium és Gimnázium111000
Szűcs GergelyKarolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium100000
Szűcs KataKarolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium000101
Takács Hanga TíciaBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs100000
Takács PéterAjkai Bródy Imre Gimnázium és AMI100000
Takaró Milán Kecskeméti Bolyai János Gimnázium 000000
Timku EszterBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs100000
Toldi SebestyénBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs100000
Torák TamásSalgótarjáni Szakképzési Centrum Borbély Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma001000
Tóth SaroltaBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs110000
Tótszegi RebekaFráter György Katolikus Gimnázium és kollégium100000
Török GrétaBSzC Arany János Gimnáziuma111101
Törteli EszterKecskeméti Bolyai János Gimnázium000000
Törteli EszterKecskeméti Bolyai János Gimnázium000000
Váradi Mirjam GyöngyiDiószegi Sámuel Baptista Szakgimnázium és Szakképző Iskola000000
Váraljai IstvánBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs100000
Varga Jolán MáriaCzuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium100000
Vass PéterBocskai István Katolikus Gimnázium Szerencs110000
Veszprémi LarinaKossuth Lajos Evangélikus Óvoda Ált. Isk. Gim. Szak Gim. és Szakképző Iskola Miskolc000001
Vígvári TímeaCsongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium100100
Vikor Csilla NóraKarolina Gimnázium000101
Vincze VivienDSZC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma000101
Vörös PéterDOKI Zrínyi Iskola001000
Zabari IstvánSalgótarjáni Szakképzési Centrum Borbély Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma110000
Zámbó JuditAvasi Gimnázium100000
Zimmerer BlankaÁrpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium101000