Katona József Könyvtár,
a Europe Direct Információs Hálózat,
és a Szegedi Egyetem Germán Filológiai Intézete
"Európa Ifjú Költője" címmel
német-magyar és
angol-magyar
versfordító pályázatot hirdet

Beküldött pályázatok - Európa Ifjú Költője 2020

NévIskola1. vers2. vers3. vers4. vers5. vers6. vers
Bákonyi CsengeBudapest XXI. kerületi Szechényi István Általános és Kéttannyelvú Általános Iskola000100
Bartl TamásTemesvári Pelbárt Ferences Gimnázium000100
Batancs DonátKarolina Általános Iskola és Gimnázium111101
Bende DorinaKocsis Pál Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Technikum111000
Berencsi MercédeszKocsis Pál Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Technikum010000
Bodócs SzelinaKecskeméti SZC Széchenyi István Technikum010111
Borbély Károly Dániel Kecskeméti Piarista Gimnázium111000
Boros EmmaDorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű és Sportiskolai Általános Iskola000100
Consuegra-Sotolongo Gábor LuisAjkai Bródy Imre Gimnázium és AMI111000
Czéklás EnikőKocsis Pál Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Technikum000001
Czene ÁdámVeszprémi Szakképzési Centrum Ipari Technikum100000
Czigány DánielLajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola100000
Czinczár FlóraVillányi Általános Iskola és AMI000100
Czinege KataKecskeméti Református Gimnázium000001
Csapó HunorCzuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium101000
Csata EmmaTömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola110000
Csicsó MátéLajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola110000
Csizmadia DóraEsztergomi Dogó Katalin Gimnázium000100
Csúri DávidKiskunhalasi Bibó István Gimnázium111000
Domján Vanda5900 Orosháza Székács József Evangélikus Ovóda, Általános Iskola és Gimnázium100000
Fajka EmmaKarolina Gimnázium010001
Faragó Ádám GyulaLajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola100000
Farkas MilánKocsis Pál Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Technikum100000
Fehér NoémiKosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium000100
Fekete Celesztina PatríciaKároli Gáspár Református Egyetem000000
Forgó LiliBethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium100100
Furák EmeseBSZC Zwack József Technikum és Szakképző Iskola010000
Géczy FábiánTemesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium000100
Gömöri CsengeKarolina Gimnázium111111
Győri ZoéBudapest XXI. kerületi Szechényi István Általános és Kéttannyelvú Általános Iskola000100
Habány CsongorToldy Ferenc Gimnázium000100
Habány Csongor MátéToldy Ferenc Gimnázium000000
Hajduk SvetlanaKosztolányi Dezső Tehetséggonozó Gimnázium100000
Halász HajnalkaBethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium100000
Hancz Virág DóraCzuczor Gegely Bencés Gimnázium és Kollégium101000
Hemző BellaKocsis Pál Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Technikum111000
Horák AnnaBudapest XXI. kerületi Szechényi István Általános és Kéttannyelvú Általános Iskola000100
Horváth ÁkosDeák Ferenc Gimnázium, Közgazdasági és Informatikai Szakgimnázium011000
Horváth BoglárKecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és AMI110000
Horváth DávidPannonhalmi Bencés Gimnázium010010
Imre InezDorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű és Sportiskolai Általános Iskola100000
Incze Adél IldikóBudapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium000010
Jáger AlexaLajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola100000
Juhász NikolettaKosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium100100
Karsai Johanna SáraKarolina Gimnázium Szeged000100
Kerekes AlizKecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI100000
Király LauraKosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium100000
Kislőricz LiliLajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola100000
Kocsis Dorottya MártaKecskeméti Református Gimnázium000010
Kovács LídiaKarolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium000111
Krabót BertalanDugonics András Piarista Gimnázium Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium000100
Kvacska RebekaKiskőrösi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium001000
Lakatos LiánaLajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola101000
Laki LiliKocsis Pál Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Technikum101000
Lukács AdélTörök Ignác Gimnázium Gödöllő101000
Lukity DávidKosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium010000
Major-Veres TamásBudapest XXI. kerületi Szechényi István Általános és Kéttannyelvú Általános Iskola000100
Makány ÁdámVásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI111111
Marret Guy ViktorTemesvári Pelbárt Ferences Gimnázium000000
Máté KristófFekete István Sportiskolai Általános Iskola100000
Máttyássy MiklósTemesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium000100
Máttyássy MiklósTemesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium000000
Medgyesi CsanádKarolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium000000
Medgyesi CsanádKarolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium111000
Medve Nóra LillaBethlen Gábor Református Gimnázium100000
Mészáros FanniKocsis Pál Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Technikum100000
Mihók EmeseKosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium010000
Nagy LíviaKosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium000010
Nyemcsok SaroltaSzékács József Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium010000
Orbán JankaToldy Ferenc Gimnázium000100
Ormándi ÁbelTemesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium000100
Ormándi Ábel BarnabásTemesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium000000
Ormándi Ábel BarnabásTemesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium000000
Oroszi ArmandKosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium100000
Ország KristófLajoszmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola100000
Pintér Miklós DezsőTemesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium000100
Prémus KarinaGyőri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium111100
Rácz JuditKarolina Gimnázium000000
Ráczi KamillaSzegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium000010
Ráczi KamillaSzegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium000000
Rekettye AndreaKosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium 001000
Rigó MózesKocsis Pál Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Technikum001000
RÓNAY CSANÁDLajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola100000
Rubos PannaLajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola100000
Sajtos FlóraDorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű és Sportiskolai Általános Iskola100000
Sajtos LiliánaDobó Katalin Gimnázium Esztergom001000
Schmél Boglárka LucaSzegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium111000
Sinkovity BlankaKosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimzázium000100
Surman MáriaLajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola100000
Szabados VaneszaKosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium100000
Szakács EmmaKosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium010000
Szakos AnnaNyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium101000
Szőnyi BlankaKosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium001000
Ternyák DaniellaKarolina iskola 000100
Ternyák DaniellaKarolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium000000
Torgyik PéterKiskőrösi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium111000
Tóth Zsanett DorkaKocsis Pál Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Technikum111000
Török GrétaDebreceni Egyetem111101
Török NóraDiószegi Kis István Református Általános Iskola és AMI000001
Urbán AnnaSzabadka, Kosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium000100
Vajda Noa PálmaKosztolányi Dezső Tehetséggondozó Gimnázium100000
Varga Anna EnikőGyőri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium111110
Varga Henrietta JuliannaToldy Ferenc Gimnázium000110
Verbóczki Lívia NatasaKocsis Pál Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Technikum000010
Vereczkey Kincső MargitKarolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium 000100
Vígvári TímeaCsongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium111111
Vikor Csilla NóraKarolina Gimnázium000100
Virág HanczCzuczor Gegely Bencés Gimnázium és Kollégium000000
Vörös PéterDorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű és Sportiskolai Általános Iskola010000
Zentai MarciEsztergom Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium000100
Zimmerer BlankaÁrpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium110000
Zsuzsa DemeterDebreceni Ady Endre Gimnázium111000